Kontakti 
  
Papīrs
Biroja papīrs
Kartons
CCM
Iesiešanas materiāli
Aploksnes
Ofseta plates
Fotopolimēru fleksoplates
Krāsas un lakas
Ofseta gumija
Ķīmija

 

 

 

 

   
 

AS "Ceļavējš"
Brīvības iela 224/3, Rīga, LV-1039
Tālr: +371 7816171, Fakss: +371 7816176
E-pasts: birojs@celavejs.lv

Nodaļa

Kontaktpersona

Tālrunis
(+371)

Mobilais
(+371)

E-pasts

Pārdošanas un Mārketinga nodaļa
Sales and Marketing Department


 

 

 

Oksana Nagle

67816171

29691506

oksana_c@celavejs.lv   

Sanita Žilinska

 
67816173,
67816171

 29103151

sanita@celavejs.lv  

Dzintra Galiņa


67816169, 67816171

 29420465

dzintra@celavejs.lv

Pasūtījumu nodaļa
Order Department
Ludmila Čuviļceva

67816171 

 26443057

ludmila@celavejs.lv

Vladimirs Čuviļcevs

67816171, 67816168

 29416202

vladimir@celavejs.lv

 

 

 

Finansu nodaļa
Financial Department
Leila Aizupe

67816175, 67816171

 29209872

leila@celavejs.lv

Jeļena Kaminska

67816175, 67816171

 

jelena@celavejs.lv

Poligrāfijas materiāli
Graphic Arts materials
Tatjana Korabeļska

67816165, 67816171

 26335365

tatyana@celavejs.lv

 
Mūsu filiāles
Our representatives

 

 

 


Celavejs OU
Kanali tee 1-214
10112 Tallinn Estonia

(+372) 6403824, 6403825

 

  celavejs@hot.ee

 

 
 
 
 
 
 
Preču piegāde
Apmaksas nosacījumi
Garantijas
Prese
Jautājumi
  
 
 2012 Celavējš. Visas tiesības rezervētas.
Dizains un realizācija: SIA Eironets